Foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale/ Fituesi i Topit të Artë zbulohet para kohe? Çmimi jepet në 29 nëntor, por ka dyshime

0

Gjithmonë ka pasur polemika të mëdha sa i përket Topit të Artë dhe dhënies së çmimit. Këtë herë një listë ku tregohet renditja e plotë dhe fituesi po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe është shpërndarë nga mediat më prestigjoze në Europë.

Sipas kësaj liste, Robert Lewandowski do të jetë fituesi me 627 vota të marra, ndërsa pas tij vjen Lionel Mesi dhe podiumi plotësohet nga Karim Benzema. Por sigurisht që për këtë listë ka hije të forta dyshimi, në një kohë që çmimi do të jepet në 29 nëntor. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.