Portieri i jep pikën e parë Beneventos, Milani bën “mrekullinë”

0

E pabesueshme: pas 14 humbjesh rresht, Benevento merr pikën e parë, në mënyrën më absurde të mundshme. Barazim 2-2 ndaj Milani, me gol në minutën e 95-te nga portieri Brindisi!

Debutimi i Rino Gatuzo hyn në histori, por për keq, sepse trajneri i ri i Milanit bën “mrekullinë”, duke lënë pikë me ekipin më të dobët të Serisë A.

Ndeshje mediokre nga Milani, që shënoi dy herë me Bonaventurën dhe Kaliniçin, por Benevento e barazoi dy herë. Në shtesë, me Milanit me 10 lojtarë, çmenduria, sepse foli në sulm edhe portieri Brinjoli, i cili shënoi dhe bëri të niste fara e madhe në Benevento. Milan, çfarë po bën?

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.