Podolski mahnit Japoninë, start me dy gola

Visel Kobe ka bërë goditjen e verës në Japoni, duke firmosur me Lukas Podolskin, për më shumë se 5 milionë dollarë.

Gjermani mund të jetë veteran, por u jep leksion të gjithëve, të paktën në kampionate jo “top”, ndaj edhe ka shkuar në Japoni.

Sot Visel Kobe fitoi 3-1 ndaj Omijas në shtëpi, me Poldin që shënoi dy herë në pjesën e dytë, duke zhbllokuar ndeshjen dhe duke shënuar edhe golin e dytë pas barazimit të miqve.

Me këtë fitore, Visel Kobe shkon 6 pikë pas vendit të tretë, që kualifikohet për në Champions League të Azisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online