Para Superkupës, Kërçiku lë Tiranën për Kukësin

0

Dorian Kërçiku ndahet me Tiranën, pak ditë para se të mbushë 24 vjeç. Anësori bardheblu, krejt papritur, ka gjetur marrëveshjen me Kukësin dhe ka firmosur një kontratë 1-vjeçare.

Prej 4 vitesh titullar fiks te Tirana, Kërçiku ka dalë edhe dy herë kampion te Kukësi, ndaj CV e tij mund të quhet e kompletuar dhe ka bindur edhe Kukësin ta bëjë të vetin.

Në fakt, Kërçiku ishte nën kontratë, ndaj nuk dihet cila është marrëveshja mes tij e Tiranës, për të dalë i lirë, sepse nuk bëhet fjalë që Kuksi të paguajë për kartonin.

Sezonin e fundit Kërçiku luajti 20 ndeshje në kampionat, pasi mungoi shumë javë për dëmtim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online