Mungesa dhe rikthime, Tirana gati për Skënderbeun

Tirana pret të shtunën Skënderbeun në një përballje që do të vendosë shumë për garën për…

Kërçiku ndërron mendje, prishet marrëveshja me Kukësin

Ishte gjithçka e mbyllur, praktikisht, por natyrisht nëse nuk ka firma, gjithçka është me pikëpyetje. Dorian…

Para Superkupës, Kërçiku lë Tiranën për Kukësin

Dorian Kërçiku ndahet me Tiranën, pak ditë para se të mbushë 24 vjeç. Anësori bardheblu, krejt…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online