Panuçi humbet Grezdën, mesfushori është i sëmurë

0

Para pak ditësh mungoi Armando Sadiku për një gjendje gripale, ndërsa sot Kristian Panuçi nuk do të ketë në dispozicion Eros Grezdën.

Mesfushori i talentuar, titullar ndaj Lihtenshtejnit, nuk do të jetë i gatshëm sot, për shkak të një helmimi, raporton Supersport.

Që mbrëmë Grezda pati probleme dhe nata nuk ka qenë aspak e qetë për të, ndaj sot zor se do të jetë në stol, sepse për formacionin nuk bëhet fjalë. Në vend të tij Panuçi ka programuar Jahmir Hykën.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online