Nuk ka përballje të mëdha në 1/8 e finaleve

0

 

Në përfundon të ndeshjeve të turit të tretë në kupën e ligës është hedhur shorti i 1/8 e finaleve në këtë kompeticion. Për t’u theksuar se në 1/8 e finaleve do të mungojnë përballjet e mëdha, teksa gjigantët e Premier janë të gjithë të favorizuar. Për t’u përmendur është derbi i Londrës mes Totenhamit dhe Uest Hamit si dhe përballja mes Çelsit dhe Evertonit. Siti do të presë Uolverhemptonin, Arsenali do të presë Noruiçin, teksa Junajtid udhëton në fushën e Suonsit.

1/8 e finaleve

Totenham – Uest Ham

Bristol Siti – Kristal Palas

Suonsi – Man.Utd

Arsenal – Noruiç

Çelsi – Everton

Man.Siti – Uolves

Lester – Lids

Bornemuth – Midëllsbrou

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online