Mavraj dhe Hamburgu, krizë totale!

0

“Nuk do të investoj më, mjaft më, nëse nuk ka rezultate!”. Pas thirrjes dhe mesazhit të qartë të presidentit të klubit, Hamburgu vazhdon që të bëjë figura të shëmtuara, teksa mbrëmë u mund 0-3 nga Dormtundi brenda në fushën e saj, përpara 55 mijë tifozëve. Një humbje e thellë, e cila zhyt edhe më shumë në krizë skuadrën e Mërgim Mavrajt, që dje megjithatë ka qenë ndër më të mirët në fushë dhe i pafaj në rastet për gol të realizuara nga verdhezinjtë. Për skuadrën e Hamburgut, humbja e tretë në tri ndeshjet e fundit, teksa nuk ka shënuar asnjë gol në 270 minuta të zhvilluara. Në fakt, ka rrëshqitur në vend të 11-të, pasi e nisi me dy fitore.

https://www.youtube.com/watch?v=VjEDRSE9haY

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online