Nuk ka dyshime, ja formacioni i korçarëve në Europë

1

Kur duhen edhe pesë ditë deri në startin e ndeshjes së parë Skënderbeu-Sant Julia, Daja thuajse e ka ndarë mendjen për formacionin. Duke parë stërvitjen e djeshme, mund të themi që skema taktike do te jetë 4-3-2-1.

Gjithçka do të nisë në portë me kapitenin e bardhekuqve Orges Shehi. Edhe prapavija asnjëherë nuk ka pasur dyshime, teksa Vangjeli dhe Mici do të jenë nga krahët, ndërkohë që Radas dhe Jashanica do të mbyllin qendrën e mbrojtjes. Tefik Osmani edhe njëherë do të jetë i vetëm përpara mbrojtjes, ndërkohë që Donjet Shkodra do ta nisë nga starti, me Lilajn në krah. Gavazaj dhe Latifi do mbështesin Vujoviç në majën e sulmit. Ky formacion mund të ndryshojë vetëm nëse do të ketë ndonjë problem dëmtimi.

 

You might also like
1 Comment
  1. Florida U S A says

    Ok Mr starova.A di ti qe Ekipi I Partizanit eshte ekip K O P I L I krijuar nga byroja politike e kq te P p Sh si harem per tu zbavitur dallkauket e shtetit.Ti si I perndjekur kur Nuk duhet te mbrosh kete harem.ai duhet zhdukur nga futbolli shqitar ashtu si u zduken te gjitha ikonat e komunizmit.Ti vertet duhet jejesh ndonje kopil ikomunisteveflorida

Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online