Nejmar kryen kontrollet mjekësore, Barça: Nuk pranojmë pagesë me këste

0

Nejmar është tashmë i PSG-së dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Braziliani ishte dje në Portugali me avionin personal, për të kryer kontrollet mjekësore.

Ndërkaq, Barcelona ka dalë me një deklaratë zyrtare ku ka lajmëruar se Nejmar tashmë është i larguar: “Nejmar erdhi në zyrat e klubit së bashku me babain, njëkohësisht agjentin e tij, duke na komunikuar dëshirën për largim.

” Presim që PSG të paguajë të plotë klauzolën për prishjen e kontratës, pa kushte.

“Për sa i përket bonusit të besnikërisë, që duhet ta marrë agjenti i Nejmarit, shuma është e ngrirë në noteri, deri në mbylljen e çështjes”.

Ndërkaq, në Barcelonë po i mbulojnë gjithë posterat e Nejmarit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online