Play-off, Hasi mund të përballet me Agollin

Nesër në mesditë do të hidhet shorti për turin play-off në Champions League.

Janë përcaktuar vazot e shortit dhe Olimpiakosi i Besnik Hasit mund të përballet me Karabakun e Ansi Agollit. Në letër do të ishte short i favorshëm për grekët, ndërsa Karabaku shpreson të peshkojë Mariborin apo APOEL Nikozinë.

Ndërkaq, Bashakshehiri i Cikalleshit mund të vihet përballë Seviljes, Napolit apo Liverpulit, ndërsa CSKA Moska e Sporting Lisbona janë gjithashtu në vszon e favoritëve jokampionë.

Për Napolin e Liverpulin rreziku kryesor quhen Nica e Balotelit ose Hofenhajmi i trajnerit Nagelsman.

Champions League playoffs – League Route

Vazo 1: Sevilla, Napoli, Liverpool, CSKA Moscow, Sporting Lisbon

Vazo 2: FCSB (ish-Steaua), Young Boys, Hoffenheim, Nice, Istanbul Basaksehir

———

Champions League playoffs – Champions Route

Vazo 1: Olympiakos, Celtic, FC Copenhagen, APOEL Nicosia, NK Maribor

Vazo 2: Qarabag FK, Hapoel Beer-Sheva, Slavia Prague, Astana, NK Rijeka

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online