Në mes të diellit dhe me stadiumin e mbyllur, tifozët e Egnatias detyrohen ta shohin ndeshjen nga tarraca e pallateve

Egnatia është duke arritur rezultate fantastike në këtë sezon të Superiores. Padyshim që kjo mund të quhet surpriza më e bukur e këtij edicioni në elitën e futbollit shqiptar. Me stadiumin e mbyllur dhe temperaturave të larta, tifozët kanë zgjedhur sërish që të shohin ndeshjen nga afër dhe jo në komoditetin e shtëpisë. Disa prej tyre kanë gjetur tarracën e pallateve më të afërta për të parë përballje kundër Bylisit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online