Do të luajnë me vendin e fundit për Ligue 1! Përfundon shkundja për Xhuliano Skukën, sulmuesi shqiptar e lë ekipin e dytë

Xhuliano Skuka ka munguar në listën e ekipit të parë të Metz në kohët e fundit. Sulmuesi shqiptar u dërgua në ekipin e dytë për të marrë më tepër minuta, por nga ana tjetër ishte edhe një shkundje për të punuar më tepër.

Leksioni ka përfunduar dhe ish-sulmuesi i Partizanit është rikthyer në ekipin e parë. Skuka ndodhet në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen e sotme kundër Niort të vendit të fundit. Fitorja mbetet detyrim për Metz në mënyrë që të vazhdojë garën për një nga dy vendet e para që të dërgojnë në Ligue 1. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online