Ndryshim në datën dhe orarin e “Play-Out”, Vllaznia-Besëlidhja do të mbyllet shpejt

0

Vllaznia ka njohur edhe kundërshtarin me të cilin do të ndeshet në Play Out. Bëhet fjalë pêr Besëlidhjen, e cila është mobilizuar për një surprizë të madhe në Shkodër.

Ndryshimi vjen në orarin dhe datën e takimit, teksa do të zhvillohet në 2 gusht dhe jo në 5 gusht siç ishte programuar më parë. Përballja do të nisë në or?n 19:00 në Loro Boriçi, ndërsa lojtarët e drejtuar nga Hysen Dedja duhet të bëjnë detyrën për të marrë biletën e Superiores. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.