Murinjo për rekord, e para herë që ndodh pas 46 ndeshjesh

0

Në orën 21:00 do të luhet supersfida e mbrëmjes së sotme Mançester Junajtid-Juventus, e vlefshme për fazën e grupeve të “UEFA Champions Legue”. Pak momente më parë të dy skuadrat kanë nxjerrë dhe formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Ajo që bie në sy në formacionin e Mançester Junajtid është se për herë të parë pas plot 46 sfidas, Zhose Murinjo preferon të njëjtat zgjedhje, si të sfidës së shkuar. Junajtid luajti ndaj Çelsit në fundjavë dhe formacioni i “djajve të kuq” ishte i njëjtë me formacionin që do të zbresë sot në fushë. Padyshim një rekord ky për Zhose Murinjon dhe Junajtid.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online