“Mos e ngacmo luanin”! Tifozi i dehur provokon Mike Tyson në avion, boksieri legjendar i paraqet fuqinë e grushtave në fytyrë (VIDEO)

0

Gjatë fluturimit nga San Francisco drejt Florida ka ndodhur një episod i pakëndshëm mes Mike Tyson dhe një tifozi. Ish boksieri ka reaguar në mënyrë të dhunshme ndaj një tifozi, i cili dukej në gjëndje të dehur, pas provokimeve të përsëritura te tij. Skena është filmuar nga një tjetër pasagjer dhe më pas video është përhapur nga TMZ Sport.

Imazhet tregojnë që tifozi i është afruar Tyson-it, i kërkon selfie dhe i bën disa pyetje para se ai të humbas durimin. Në atë moment ish-kampioni i peshave të rënda është çuar dhe ka goditur disa herë me grushta në fytyrë fansin. Djaloshi ka bërë denoncim pas plagëve të marra në fytyrë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.