Morata e tepron, bën një “çmenduri” për gruan e tij  

0

Alvaro Morata  nuk mund të thuhet se ka shkëlqyer këtë edicion me Çlesin, pasi ka realizuar vetëm 5 gola në 14 ndeshje. Gjithsesi, sulmuesi duket se është mjaft i lumtur, edhe nga fakti se tani është dhe babai i dy fëmijëve.

Spanjolli është i dashuruar marrëzisht me bashkëshorten e tij dhe për të është gati që të bëjë edhe ndonjë “çmenduri”. Sipas medieve angleze, Morata ka harxhuar plot 55 mijë paundë për dhurata, vetëm për njeriun e zemrës dhe dy fëmijët e tij.

Sigurisht që fëmijët janë ende të vegjël dhe nuk është se kanë kërkesa të mëdha, por gruaja e tij e paksa tepruar pak me listën e dëshirave për “babagjyshin” Morata, i cili nuk është kursyer aspak. Mjafton që të shohim një fotot të bashkbshortes së Moratës, për të kuptuar se sa shumë shurata ka marrë për festat e fundvitit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.