Milani “rrjep” Lacion, jo vetën Bilia?

0

Jo vetëm Lukas Bilia. Sipas asaj që raporton “Sky Sport”, Milani ka arritur me Klaudio Lotiton një akord edhe për sulmuesin e krahut, të shumëkërkuarin, Keita Balde. Një goditje e dyfishtë, e cila duhet të kushtojë rreth 50 mln euro, para që do të investohen edhe nga shitja e Bakës dhe disa lojtarëve të tjerë, mes tyre edhe kapiteni Montolivo, nëse vjen një ofertë e mirë. Sakaq, Keita i ka thënë “po” Juventusit dhe duhet që të ndryshojë mendim tani, pasi Milani ka akord me Lacion dhe “Zonja” ende s’është ulur në tavolinë me bardhekaltërit dhe Igli Taren.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online