Milani nis shitjet, Kucka zyrtarizohet në Turqi

0

Juraj Kucka është zyrtarisht një futbollist i Trabzonsporit. Mesfushori sllovak largohet nga Milani, që arkëton 5-6 milionë euro.

30-vjeçari u largua i mallëngjyer dje, por të paktën ka firmosur një kontratë 3-vjeçare, me 2-2.5 milionë euro në sezon.

Edhe pse një lojtar mjaft punëtor dhe i pëlqyer nga tifozët, Milani e shiti Kuckën për faktin se ishte i vetmi që kishte ofertë të konsiderueshme ekonomike.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online