Milani e nis sezonin në Rumani

0

Milani kthehet në Europë dhe në turin e tretë kualifikues, në Europa League, do të përballet me rumunët e CSU Krajovës.

Natyrisht, kuqezinjtë janë favoritë të mëdhenj, aq më shumë që mund të prezantojnë disa nga blerjet e kësaj vere.

Për t’u veçuar është fakti se CSU Krajova doli e pesta në kampionatin rumun, por përfitoi nga fakti se CFR Kluzhi nuk mori licencë për ndeshjet në kupat e Europës.

Ndeshja e vajtjes do të luhet në 27 korrik në Rumani dhe e kthimit në 3 gusht në Milano.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online