Browsing Tag

Eurpa League

Milani e nis sezonin në Rumani

Milani kthehet në Europë dhe në turin e tretë kualifikues, në Europa League, do të përballet me rumunët e CSU Krajovës. Natyrisht, kuqezinjtë janë favoritë të mëdhenj, aq më shumë që mund të prezantojnë disa nga blerjet e kësaj vere.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online