Mançester Siti, luks i shfrenuar në dhomat e zhveshjes

0

Klubet më të mëdhenj në botë natyrisht kanë kushte fantastike për lojtarët e vet, nga stërvitja, te dhomat e zhveshjes, sauna, pishina, etj.

Megjithatë, Mançester Siti e ka çuar në një nivel ekstrem komoditetin në dhomat e zhveshjes, me kushte që i ngjajnë një pallati mbretëror. Vendim i drejtë, apo luks i tepruar, në një botë ku shumë njerëz me zor sigurojnë mbijetesën dhe ushqimin e përditshëm?

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online