Luftëtari prezanton teknikun e ri

0

Luftëtari është zyrtarisht me timonier të ri. Hebert Daniel Fernandez De Onofrio, është prezantuar zyrtarisht si trajneri i ri i gjitokastritëve. 44-vjeçari ka mbërritur në Shqipëri dhe së bashku me drejtuesit e Luftëtarit është prezantuar para mediave, duke paraqitur arsyet se pse vendosi që ta vijonte karrierën e tij në Shqipëri.

Tekniku nga Uruguaji do të nisë menjëherë nga puna. Kujtojmë që më parë gjirokastritët drejtoheshin nga tekniku serb Mlladen Milinkoviç.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online