Manaj, më në fund vjen festimi i parë

0

Vetëm 84 minuta në fushë, në thuajse dy muaj kampionat në Spanjë, në divizionin e dytë me Granadan: një start sezonal për t’u harruar për Rey Manajn, që nuk ka luajtur asnjë ndeshje titullar deri tani, duke përjashtuar një ndeshje kupe.

Megjithatë, sot sulmuesi shqiptar më në fund ka arsye për të festuar, sepse Granada fitoi 3-1 në Numancia dhe synimi ynë shënoi golin e tretë në fundin e takimit.

Ishte futur vetëm në minutën e 80-të, për t’i dhënë energji sulmit dhe për të shfrytëzuar hapësirat në prapavijën vendase, gjë që Manaj e ka bërë shumë mirë. Fitorja ngjit Granadën vetëm një pikë larg kreut, ndërsa Manaj shpreson që tani e tutje të luajë pak më shumë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online