(VIDEO) Manaj “thyen” tersin në Spanjë!

Rej Manaj shënon golin e parë në Spanjë… i ardhur me bujë të madhe, për shqiptarin, aktivizimi në Segunda Division ka qenë me pikatore, por në ndeshjen e sotme, jashtë fushe, trajneri e ka hedhur në terrenin katërkëndor në minutën e 80-të të takimit, në vend të Hosezult dhe talenti nga Lushnja e ka shpërblyer, edhe pse në aksionin e golit merita sidomos kishte shoku i skuadrës. Ishte minuta e 90-të kur sulmuesi shqiptar realizoi.

https://www.youtube.com/watch?v=57rgJUjGwik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online