Lajm i keq për Shehin, talenti nga Kosova dëmtohet me kombëtaren

0

Skënderbeu do të ndeshet mesjavën e ardhshme me Veleçikun në kuadër të raundit të parë së Kupës së Shqipërisë. Në këtë ndeshje trajneri Shehi do të ketë mundësi për t’i dhënë minuta lojtarëve që kanë pasur minutazh të pakët.

Zenel Gavazaj është një ndër lojtarët që ende nuk kanë debutuar te skuadra korçare. Vëllai ish-sulmuesit të Skënderbeut, Enis Gavazaj, do ta shtyjë për një datë më të vonë debutimin e tij te skuadra e tij më re.

Sulmuesi 18-vjeçar është dëmtuar gjatë ndeshjes miqësore Shqipëri U19 – Islandë U19. Djaloshi nga Prizreni ka pësuar një frakturë në gishtat e dorës dhe me siguri do të mungojë për disa javë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.