Kukësi kënaq Milinkoviçin, firmos edhe një mesfushor malazez

0

Trajneri Mlladen Milinkoviç kërkoi edhe një përforcim në prag të sezonit të ri dhe Kukësi menjëherë e ka kënaqur.

Mesfushori malazez Milos Kërkotiç është i Kukësit dhe do të prezantohet pas pak.

Mesfushor qendror, 29 vjeç, Kërkotiç vjen nga Mlladosti, ku luajti këtë verë, duke qenë titullar fiks dhe duke shënuar edhe një gol në fitoren 1-0 në Grac, kundër Shturmit.

Tani Kërkotiç ndryshon skuadër dhe firmos për Kukësin, ku shton rivalitetin për sidomos Musollin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online