Browsing Tag

Krkotic

Feronikeli përforcon mesfushën, afron “ish”-in e Kukësit

Skuadra e Feronikelit bëri një sezon të shkëlqyer në IPKO Superliga, ku u shpall kampione e Kosovës. Gjithashtu, skuadra nga Drenasi ka bërë shumë mirë dhe në turin e parë kualifikues të Champions League, ku i fitoi të dyja takimet përballë…

Kukësi prezanton përforcimin e fundit dhe mbyll merkaton

Kukësi ka goditur në ditëne fundit të gushtit, duke kryer një lëvizje rrufe, me afrimin e mesfushorit Milosh Kërkotiç. Malazezi 29-vjeçar gjeti me shpejtësi marrëveshjen me klubin kampion, që brenda pak ditësh ka bërë shumë ndryshime në…