Konte kërkon një lojtar të majtë, por ka një problem

0

Interi është në kërkim të një mbrojtësi krahu. Alternativat në kampin zilaltër nuk mungojnë. Emrat që qarkullojnë janë Filip Kostiç i Ajntrahtit, Mateo Darmian i Junajtid apo Kurzaua i PSG. Të gjithë këto janë të arritshëm, por në kampin zikaltër së pari duhet të shesin.

Në atë pozicion janë dy alternativa dhe një mes Asamoah dhe Dalbert duhet të kargohet. Ky i fundit është emri më i lakuar për të ikur. Megjithatë kjo nuk po ndodh dhe blerësit nuk po duken. Borusia Dortmund është klubi i vetëm i interesuar për të, por nuk po vjen me asnjë ofertë zyrtare.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online