Kamza e Luftëtari gati, njihuni me formacionet

Ernest Gjoka dhe Gentian Mezani kanë përzgjedhur lojtarët titullarë. Te Kamza nuk ka asnjë ndryshim nga ndeshja e fundit me Laçin. Te Luftëtari mungon kapiteni Behar Ramadani, i cili është zëvendësuar nga Oltion Rapa.

Në sulm Shkurtaj mbështetet nga Milosavljev dhe Ymeraj. Nga ana tjetër, Kamza ka në repartin ofensiv Martinenën, i mbështetur nga Plaku. Gjithashtu nga krahët Frashëri dhe Fukui do të japin gjithashtu kontributin e tyre.  

Kategoria Superiore – Java 16

E diel, më 9 dhjetor, ora 13:30
Stadiumi “Kamza”, Kamzë

KAMZA-LUFTËTARI

Kamza: Avdyli, Idrizaj, Teqja, Beqiri, Bonani, Frashëri, Arrabal, Malaj, Fukui, Plaku, Martinena. Trajner: Ernest Gjoka
Luftëtari: Ruçi, Demo, R. Hoxha, Janiçiç, Xhekson, Aleksi, Rapa, Rroca, Ymeraj, Milosavljev, Shkurtaj. Trajner: Gentian Mezani

Gjyqtarë: Kreshnik Barjamaj, Gernat Qirici, Maringlen Llukmani, Klodian Shahini
Delegat: Besnik Çela; Vëzhgues: Idriz Gashi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online