Juliano, por edhe tre afrime te Partizani

0

Partizani do të prezantojë nesër trajnerin e ri, italianin Mark Juliano, por ndërkohë Luçiano Moxhi dhe drejtuesit e Partizanit kanë mbyllur edhe afrimet e 3 lojtarëve.

Dy prej tyre janë italianë. I pari është mesfushori qendror Xhovani La Kamera, mesfushor 33-vjeçar, me eksperiencë të jashtëzakonshme mes Lega Pro dhe Serisë B, ndërsa sezonin e fundit ishte titullar fiks te Lupa Roma në Lega Pro.

 I dyti është Andrea Selvaxhio, mbrojtës krah, 21 vjeç, titullar në Lega Pro te Racing Roma sezonin e fundit.

Ndërkaq, përforcimi i tretë është shqiptar, mesfushori Romeo Shahinas, anëtar i Shqipërisë U-17. Mesfushori 21-vjeçar ka luajtur sezonin e fundit te Racing Roma.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online