Beograd, flakadan ndaj lojtarit të Olimpiakosit!

0

Nuk mund të mos kishte incident në Partizan-Olimpiakos, sfidë që është duke u luajtur aktualisht dhe janë fiksuar shifrat 1-1 pas avantazhit të kampionëve të Greqisë me anë të Mohamed Ben Nabuhan, teksa vendësit barazuan me anë të Tauamba.

Debutimi i Besnik Hasit në stolin helen, deri tani, po shkon në mënyrën më të mirë të mundshme. Teksa apeli i klubit serb për tifozët, që të shmangnin rrëmujat, duket se është pritur pjesërsisht, pasi në minutën e 5-të të ndeshjes, arbitri e ka ndaluar lojën pak minuta, duke qenë se në goditjen e këndit të Marko Marinit, tifozët kanë hedhur flakadan…

Sakaq, pjesa e parë u mbyll në barazim 1-1…

https://www.youtube.com/watch?v=0sm2pUR8qtQ

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online