Interi në aksion, Veçino kalon testet mjekësore

0

Interi ka nisur punën për sezonin e ri. Pas performancave të kënaqshme në kompeticionet e verës, tashëm radha i takon lëvizjeve në merkato. Para pak minutash në ambjenen e klubit ka mbërritur mesfushori uruguajan, Matias Veçino. Ish-mesfushori i Fjorentinës ka kalaur me sukses vizitat mjekësore dhe tashmë mbetet vetëm firma për të zyrtarizaur kalimin e tij tek klubi nga Milano. Pas dy sezonesh të suksesshme, tashmë duket se mesfushori kërkon një avneturë të re, në razdhët e klubit zikaltër, që beson shumë tek aftësitë e tij.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online