Idrizi: Jemi teorikisht atu ku duhet, praktikisht jo. Kale? Do shkojmë në Prokurori!

Sinan Idrizi ka folur shkurtimisht për RTSH në emisionin “Rubrika Sportive” teksa ka folur si për takimin me bardheblutë ashtu dhe për gjendjen e skuadrës së tij.

Sa i përket çështjes së Kalesë, Idrizi ka theksuar se tani çështja po shkon në Prokurori, pasi ende nuk po vjen një përgjigje nga FIFA apo nga FSHF.

“Si ishte loja? Pjesërisht më shijoi, pjesa tjetër jo dhe aq. Loja ishte e barabartë. Pikët janë tonat dhe kaq”.

“A jemi aty ku duhet? Teorikisht po, praktikisht jo.“

“Çështja Kale? Do të shkojmë në Prokurori. Nuk ka një mirëkuptim. Ne po presim nga FSHF dhe nga FIFA. Do të shkojmë në prokurori dhe në gjykatat shqiptare”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online