Fton shumë elemente nga Barcelona B, trajneri Koeman nuk impresionohet ende nga Rei Manaj

0

Barcelona ka publikuar listën sa i përket finales që do të zhvillojë në Kupë ndaj Atletiko Bilbaos. Mungesa e madhe për trajnerin Koeman do të jetë Ansu Fati i cili është i dëmtuar dhe nuk mund të luajë në fazën e fundit të kompeticionit.

Koeman ka thirrur disa lojtarë të Barcelonës B ku mes emrave mund të veçojmë Inaki, Ilaix, Mingueza dhe Arnau. Sërish është Rei Manaj që nuk e merr mundësinë e debutimit te katalanasit pavarësisht se është emri i parë që kryeson te akademia me më shumë gola të realizuara në këtë sezon. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.