(FOTOKOLAZH) Derbi i Madoninës dhe “veprat e artit” në tribuna!

Klubi zikaltër ka njoftuar se të gjitha biletat janë shitur, pra për tifozët do të jetë një natë magjike. E bukura është se Interi ka përfituar 4.8 milionë euro nga ky takim dhe ky është një rekord absolut në futbollin italian. Vetëm “El Clasico” pritet të arkëtojë më shumë këtë sezon se “Derby della Madonnina”. Por, sot priten edhe dy koreografi super… Dhe, Derbi i Madoninës, nuk ka zhgenjyer kurrë. Ne kemi mbledhur më të bukurat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online