FOTO/ Skënderbeu niset drejt stadiumit të Beogradit

0

Në orën 19:00 Skënderbeu do të zbresë në fushë për të sfiduar Partizanin e Beogradit në stadiumin e këtyre të fundit. Në këto momente lojtarët, stafi teknik dhe delegacioni i Skënderbeut po bëhen gati që të nisen drejt stadiumit. Bie në sy fakti se në hoteli është i rrethuar nga forca të shumta policie.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online