FOTO/ Rexhinaldo origjinal, kërcënon me “stil”… Shkurtajn

0

Sulmuesi i Kukësit, Rexhinaldo ka thumbuar në rrjetet sociale me një postim të tij. Në platformën “Instagram”, sulmuesi mozambikas nuk ka ngurruar të ironizojë me transferimin e Shkurtajt te verilindorët.

28-vjeçari ka postuar një foto ku është i ulur në stol në shtëpinë e tij, me nënshkrimin: “Unë ulem në stol vetëm në shtëpi”, duke lënë të kuptohet se do të jetë ai titullar në majë të sulmit.

Rivaliteti mes Shkurtajt dhe Rexhinaldos ka nisur ende pa filluar gjysma e dytë e sezonit dhe duket se do të jetë një detyrë shumë e vështirë për teknikun cungu që të vendosë për formacionin startues.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online