FOTO/ Partizani studion Skënderbeun, dy “dema” në finalen e Superkupës

0

Shorti rezervoi një përballje të madhe që në javën e parë me Skënderbeun që do të presë në shtëpi skuadrën e Partizanit. Ndeshja e Superkupës luhet në kryeqytet dhe normalisht “të kuqtë” nuk mund të humbitnin rastin për ta ndjekur nga afër ndeshjen e rivalit të javës së parë.

Ndonëse drejtuesit kanë zgjedhur që ta ndjekin nga TV, nuk kanë nguruar që ta shikojnë ndeshjen nga shkallët e stadiumit “Selman Stërmasi” Lorenc Trashi dhe Bruno Telushi.  Të dy lojtarët kanë zgjedhur që së bashku të shohin kundërshtarin e ardhshëm nga afër.

Normalisht, më shumë dy lojtarët e Partizanit kanë zgjedhur për të kaluar një fundjavë ndryshe, sesa për të analizuar kundërshtarin e radhës, pasi ajo pjesë i takon tjetër kujt .

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.