FOTO | Mbrojtësi i Shkëndijës flet si “amerikan”: Gati për skuadrën përfaqësuese!

0

Nga Apolonia, te Kamza, Flamurtari, Kukësi, Skënderbeu e në fund te Shkëndija, Gledi Mici ka pasur një karrierë në rritje, ndërsa këtë edicion ka zgjedhur që të përfaqësojë kuqezinjtë e Tetovës. Mbrojtësi është përfolur shpesh dhe si një alternativë për mbrojtjen e Kombëtares, megjithatë ftesa ka munguar.

Vetë 27-vjeçari sot ka ndarë një foto me ndjekësit e tij e tij në Instagram, ku ka treguar pasaportën e tij amerikane, por duke e shoqëruar dhe me një shkrim mjaft interesant. “Skuadra Kombëtare e USA jam gati”, shkruan Mici në foton e tij në “Insta Story”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online