FOTO | Dy vite të nxehta, Ter Shtegen është me fat

Portieri i Barcelonës dhe i Gjermanisë, Mark-Andre Ter Shtegen, festoi mbrëmë 2-vjetorin e martesës me bukuroshen Daniela Jehle. Gardiani katalanas dhe bashkëshortja e tij u martuan dy vite më parë në Barcelonë, në një ceremoni madhështore.

Si Ter Shtegen, ashtu dhe bukuroshja Daniela, kanë uruar njëri-tjetrin për këtë ditë të shënuar në rrjetet sociale. Daniela Jehle nuk privohet asnjëherë të publikojë foto të nxehta në profilet e saj sociale, sidomos në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 300 mijë fansa.

Daniela është një nga femrat më seksi në botën e futbollit dhe Ter Shtegen është padiskutim me fat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online