Browsing Tag

daniela

FOTO | Dy vite të nxehta, Ter Shtegen është me fat

Portieri i Barcelonës dhe i Gjermanisë, Mark-Andre Ter Shtegen, festoi mbrëmë 2-vjetorin e martesës me bukuroshen Daniela Jehle. Gardiani katalanas dhe bashkëshortja e tij u martuan dy vite më parë në Barcelonë, në një ceremoni madhështore.…