Festa e çmendur: “Je mirë?”, ish-lojtarit të Totenhem gati sa nuk i pushon zemra!

0

Kalimi i Totenhemit në finale u festua nga të gjithë tifozët e “gjelave”, por edhe tifozët anglezë, të cilët do të shijojnë një finale të gjithën ishullore, me Liverpulin që do të jetë rivali i londinezëve.

Një ndër festat më të çmendura ishte ajo në studion e “BT Sport”, ku ishin të pranishëm Geri Lineker, Rio Ferdinand dhe Glen Hodëll. Goli i tretë i Lukas Mourës, i cili i dha dhe kualifikimin Totenhemin çmendi në festë treshen, ku pamjet flasin qartë.

Ndërkohë, një moment Ferdinand dhe Lineker pyesin Hodëll a ndihet mirë, pasi dukej sikur po i pushonte zemra nga gëzimi. Kujtojmë, Glen Hodëll është një ish-lojtar i njohur i Totenhemit, teksa ka luajtur në Londër për plot 12 vite.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.