Faza përgatitore, Laçi e Teuta vendosin përfundimisht

0

Teuta ka bërë një pjesë të parë të sezonit mjaft të mirë, teksa e mbyllur ne vendin e tretë në klasifikim. Durrsakët tashmë kanë vendosur për fazën përgatitore dhe nuk do të udhëtojnë jashtë vendit.

Trajneri Bledi Shkëmbi do ta stërvitë skuadrën e tij në qytetin bregdetar, ndërkohë që do të zhvillohen edhe disa ndeshje miqësore. Drejtuesit nga ana tjetër po mendojnë edhe për merkaton dhe synimi kryesor është afrimi i një golashënuesi.

Ashtu si Teuta, edhe Laçi do ta zhvillojë fazën në vend. Klubi kurbinas ka njoftuar se do të nisin nga nesër fazën përgatitore. Stërvitja nis prej orës 11:00. Pritet që të ketë edhe ndonjë lëvizje, çka është edhe më interes.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.