Browsing Tag

Vitsel

Fatlumi Aksel Vitsel shijon pushimet në Dubai me Rafaelën

Mesfushori 29-vjeçar i Dortmundit Aksel Vitsel, po shijon disa ditë pushimi në resortet luksoze në Dubai së bashku më partneren e tij Rafaela Sabo. Çifti është njohur që në adoleshencë dhe tani janë bërë prindër të dy fëmijëve. E çfarë…