‘Edhe pak do të jetë gati’! Kukësi tregon për stadiumin e ri: Në sezonin e ri do të kthehemi…

0

Ky sezon është tërësisht i humbur për ekipin e Kukësit. Verilindorët janë në mesin e artë të Superiores dhe nuk luftojnë për asnjë objektiv të vetëm. Padyshim që flitet për kampionatin më të dobët që kanë zhvilluar kuksianët që nga momenti kur janë ngjitur në elitë.

Por për t’i bërë tifozët që të ndien disi më të lumtur dhe entuziast, klubi ka shpërndarë zhvillimet e fundit nga stadiumi i ri. Aty thuhet qartësisht se brenda pak kohësh do të jetë gjithçka gati dhe ekipi do të kthehet me synime të qarta. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.