E Dyta në fushë: Dita e nëntë “betejave, sytë në Pukë, Shkodër e Përmet

Superiorja dhe Kategoria e Parë janë pushim, por nuk ndodh kështu me Kategorinë e Dytë. Një dit ëmë parë janë zhvilluar tre ndeshje, teksa kanë triumfuar Partizani B, Klosi dhe Gramshi, kurse për sot në grupin A janë programuar të zhvillohen dy takime të tjera: Vllaznia B-Luzi 2008 dhe Tërbuni-Internacional Tirana.

Në grupin B zhvillohen të gjitha përballjet, prej orës 15:00. Devolli kryesues do kërkojë pikët maksimale kundër Naftëtarit në shtëpi, duke shpresuar në ndalimin e Shkumbinit kryesues. Peqinasit luajnë në transfertë kundër Përmetit. Më poshtë të gjitha ndeshjet e planifikuara për ditën e sotme.

KATEGORIA E DYTË – Java 17

GRUPI A
E shtunë, më 24 mars 2019, ora 15:00

Partizani B-Kukësi B 3-0
Klosi-Ada 4-1
Gramshi-Spartaku 3-0

E diel, 24 mars 2019, ora 15:00
Vllaznia B-Luzi 2008
Tërbuni-Internacional Tr.
Tirana B e Sopoti pushim

GRUPI B
E diel, 24 mars 2019, ora 15:00

Maliqi-Këlcyra
Devolli-Naftëtari
Përmeti-Shkumbini
Butrinti-Delvina
Tepelena-Skrapari
Gramozi-Albpetrol
Memaliaj-Termi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online