E bujshme, Markizio prish kontratën me Juven!

Lajmi i bujshëm nga Seria A: Klaudio Markizio largohet nga Juventusi, në ditën e fundit të merkatos verore.

Mesfushori i njohur, i cili është një ndër lojtarët me më shumë vite te kampionët e Italisë, ka prishur sot kontratën.

Një lajm i çuditshëm, pasi largohet një tjetër flamur dhe Markizio nuk e hënë në fundin e karrierës.

Mesfushori që vjet pati disa oferta të rëndësishme, por refuzoi dhe nuk pritej që të largohej këtë verë, aq më shumë në këtë mënyrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online