E ardhmja e Rabiot, PSG dhe mesfushorin i ndan… 1 milionë euro!

0

E ardhmja e Adrien Rabiot është akoma në “udhëkryq”. Mesfushorit francez i skadon kontrata me PSG në verën e ardhshme, ndërsa rinovimi nuk ka ardhur ende.

23-vjeçari kërkohet nga shumë klube europiane, me në krye: Barcelonën, Milanin dhe Juventusin. Siç citon spanjollja “Sport”, palët i ndan vetëm… 1 milionë euro! PSG i ofron lojtarit një rinovim me një kontratë prej 9 milionë eurosh, ndërsa Rabiot kërkon 10 milionë.

Një gjë e tillë nuk është e vështirë për t’u zgjidhur, por, për momentin, asnjë nga palët nuk lëkunden nga pozicionet e tyre. Një gjë e tillë mban me shpresa klubet e tjera, duke uruar që Rabiot dhe PSG të mos arrijnë akord mes tyre.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online