Browsing Tag

Andre Rabiot

Rabiot dëshiron largimin nga PSG, refuzon milionat

Andre Rabiot i skadon kontrata në verën e ardhshme dhe PSG po bën të pamundurën për të mos humbur shërbimet e mesfushorit me parametër zero në fund të sezonit. 23-vjeçari nuk ka pranuar të rinovojë kontratën, ndërkohë që klube si: Milan,…

Rabiot afër Milanit, Bierhof elozhe për Maldinin

Oliver Bierhof ka luajtur për tre sezone me Milanin, nga viti 1998 deri në vitin 2002. Sulmuesi gjerman, i famshëm për goditjet e tij me kokë, fitoi një titull kampion me kuqezinjtë, që në vitin e parë, sezon në të cilin shënoi 19 gola në…

Rabiot e ka ndarë mendjen, mesfushori drejt La Ligas

Andre Rabiot është pranë largimit nga PSG dhe dy ekipet që po insistojnë për ta afruar në ekip janë: Barcelona dhe Juventus. Siç citon “El Mundo”, 23-vjeçari ka arritur akordin me klubin katalanas, të cilët janë gati t’i afrojnë një rrogë…